Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Вистава "Енні"

Ліцеїсти Фізико-технічного ліцею 17 травня вже вкотре відвідали Івано-Франківський драмтеатр.

Завжди цікаво, якою буде вистава і які враження ти від неї отримаєш. Як завжди, театр зустрів нас приглушеним гулом глядачів, що збиралися, яскравим світлом багатолампових люстр і відчуттям свята. Із хвилюванням ми очікували початку дії. В основі спектаклю лежить всесвітньо відома історія про маленьку дівчинку-сироту Енні.

Енні разом з іншими сиротами росте у дитячому притулку, у неї є мрія – мати справжніх маму і тата. Попри те, що батьки дівчинки загинули в автокатастрофі, вона щиро вірить у те, що вони живі і незабаром прийдуть по неї. Життя у сиротинці геть «не солодке», вихователька міс Феніган всіляко знущається з дітей. Незважаючи ні на що, Енні вірить у диво, і воно стається… на Різдво.

Вистава про родинне тепло, якого, на жаль, багатьом у цьому світі так бракує.

Гра маленької дівчинки була талановитою. Її щирість, усмішка і дитячий голос створили дуже теплу атмосферу. Було приємно слухати чудові пісні, котрі не раз лунали зі сцени. Усі з захопленням переглядали виставу і я впевнена, що відчули емоції і радості, і суму.

Зненацька щасливий та радісний фінал - і всі актори з`явилися на сцені. Зал аплодував стоячи. Такою була подяка акторам. А в нашій пам’яті залишився ще один незабутній спогад про похід у театр.

Прес-служба ліцею:

Савчук Аліна, Л-23.