Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

День матері

В середу, 16 травня, в стінах ліцею відбувся вже традиційний захід – День матері.

 

День матеріОрганізатором дійства став осередок «Молода українка» на чолі з Куриндаш Наталією Олександрівною.

Чи правдиво казати «День матері»? Чи,може, правдивіше буде «День матеРІВ»? У всякому разі, в той день актовий зал наповнився особливою атмосферою: для кожного знайшлась найрідніша жінка з найтеплішими руками. Лиш впіймай її погляд поміж рядів – і зігрійся.

Свято вдалося на славу: простір заповнився абсолютно різноманітними номерами. Кожна група приготувала власне привітання, для власних мам. Були там і декларації, і танці, і пісні, і навіть флешмоб. Неодноразово зі сцени лунали слова подяки, які,зливаючись у щире послання, негайно викликали материнські сльози. Це те,що називають справжністю. А справжність тотожна з рідкістю.

Окреме місце на дійстві виділили для особливої групки людей: наших ліцейних мам. А саме – наставниць й виховательок гуртожитку. На стінах актового залу можна було побачити власноруч виготовлені ліцеїстами плакати, на яких розмістились сокровенні спогади – фотографії.

День матері – це те,що допомагає нам пам’ятати про справді важливі речі, цінності й людей. Це те, що повертає нас до берегів нашої первинності, ніжності й цнотливості. Мама – це щось більше за тіло, бо тіло – лиш матерія. А мама ж завжди поруч: десь тут, чи там. Навіть,коли ми її не бачимо. Навіть,коли ми її не чуємо. Проте відчуття її невловимого духу – завжди в нас.

Прес-служба ліцею:

Двояк Софія, Л-33.