Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Футбол-2018

У період з 23 по 26 квітня 2018 року проведено першість ліцею з футболу серед навчальних груп.

Футбол проводиться щороку, традиційно навесні як підсумок тематичного навчання з теми “Футбол”. Кожна з навчальних груп ретельно готується, вибирають колір спортивної форми, обирають основних та запасних гравців. Суддівська колегія на чолі з вчителем фізичної культури ФТЛ Микитюком Б.С. проводить жеребкування разом з капітанами команд, де визначаються суперники, та схема проведення змагань. Судді вказують на необхідні правила змагань, та спільно приймають рішення. Обов’язково кожна з команд проходить перевірку у медичного працівника.

football20183У визначений за розкладом час змагання розпочинається вступним словом директора Янишівського М.Я. та виступами танців груп підтримки дівчат Л-13, Л-12, які продемонстрували красиві танцювальні елементи.

Суддівство проводили кожного дня різні судді, а саме: Кловатий Я.В., Микитюк Б.С., Файчак Р.І., а загальну організацію та підтримку дисципліни проводила Ольшанська О.Р. завідувач кафедри фізичної культури. Фінал судив Вацик І.І. педагог-організатор, вчитель трудового навчання Івано-Франківського НРЦ Івано-Франківської обласної ради.

В перший день змагань зустрілися наступні команди:

Л-11 і Л-21, Л-13 і Л-22, Л-12 і Л-31. Гра цих команд завершилась перемогою Л-11, Л-22 та Л-31.

На другий день грали команди Л-23 і Л-32, Л-22 і Л-33, де перемогу здобули Л-32 та Л-33.

На третій день відбулись ігри півфіналу між командами Л-33 і Л-11, Л-31 і Л-32.

В підсумку відбулася гра за III і IV місця, де змагалися групи Л-11 і Л-32 а далігра за I та II місця груп Л-31 і Л-33 в якій не було визначено переможця.

Суддя призначив пробивання 9- метрових ударів по воротах. Кращою і влучнішою виявилася група Л-31. Всі групи привітали один одного і налаштовані успішно зіграти наступного року. Адже краща команда нагороджується перехідним великим кубком, грамотами та медалями, які вручаються на Дні ліцею.Цього року кращою командою стала Л-31, а саме:

Гальчук Богдан

Дзвінчук Владислав

Дирів Руслан

Дунич Андрій

Максим’юк Владислав

Назарук Віталій

Пилипів Богдан

Прощук Віктор

Сенкевич Ярослав

Хемій Михайло

football22018

Відповідно 2 місце зайняла група Л-33, третє місце група Л-32.

Микитюк Богдан Степанович

cпеціаліст вищої категорії, тренер,

викладач фізичної культури.