Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Нова енергія

23 квітня група Л-12 здійснила екскурсію в інтерактивний музей “Нова енергія”.

Наукове містечко “Нова енергія”- це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважально-навчальний комплекс для дітей, молоді та дорослих, людей похилого віку, де вони зможуть ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергії сонця, води, вітру тощо).nova energiya1

У цьому музеї ми мали можливість не тільки оглядати експонати, але й торкатись до них. Це подарувало нам море нових емоцій і вражень.Екскурсія була дуже цікава, адже ми генерували енергію на велогенераторі. Ця енергія вмикала радіо і проводила струм у лампочки, які засвідчувалися.

Найбільше всю нашу групу вразила кінетична пісочниця. Тут з піску можна створити греблі, озера, побачити, як можна отримувати енергію з води. Та й просто попересипати пісочок досить приємно. А він ще й реагував на наші експерименти: проектор моментально підлаштовувався під зміни рельєфу та зафарбовував їх у відповідні кольори: горичервоним, рівнинизеленим, рікисинім. А якщо з піску утворити високий насип, то на вершині проектор зобразить сніг, який можна розтопити закривши рукою його так, щоб світло проектора не потрапляло на гору.

nova energiya2Також ми дослідили роботу тепловізора, сонячної батареї та 3D-принтера.

А ще ми поринули у світ віртуальної реальності - катались на американських гірках.

У науковому містечку працює дуже кваліфікована команда, яка дарує усім охочим не тільки цікаві екскурсії, а ще й можливість відвідувати школу 3D-моделювання і фотошколу, захопливі лекції на різноманітні теми у галузі фізики.

Прес-служба ліцею:

Львівська Владислава, Л-12