Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Поїздка в Чернівці

"Чернівці це місто, у я кому недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто – на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою – було негласною столицею Європи, де співали кращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень."

Георг Гайнцен

8-9 травня 2018 року ліцеїсти групи Л-13 мали змогу відвідати це чудове місто і насолодитись його затишністю і чарівністю.

Перший день видався надзвичайно насиченим і цікавим. Після поселення і сніданку ми побували в, мабуть, найвизначнішій пам'ятці міста – Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Неймовірна архітектура, неповторність кольорів, величність і загадковість – все це можна сказати про нього.

chernivci2

Неймовірні враження і незабутні емоції подарувала нам екскурсія «Чернівецьким метро». 1450 метрів у довжину і ще труба висотою 15 метрів на довго запам’яталися всім.

Чернівці – надзвичайно красиве місто. У цьому ми переконалися на екскурсії по місту. Ліцеїсти побачили безліч архітектурних пам’яток, які на завжди залишили свій слід у нашій пам’яті.

Наступна зупинка – оперний зал. Там ми, на жаль, не почули органу, але можна з впевненістю сказати, що концерт був для нас незвичним і багатьом дуже сподобався.

chernivci3Вільний час, як завжди, ще більше здружив нас і допоміг ще краще познайомитися з Чернівцями у теплій, душевній атмосфері.

Виснажені, але наповнені новими неймовірними емоціями, ми лягли спати майже одразу.

І ось другий день. Чудово виспавшись, сповнені ентузіазмом ми вирушили в дорогу. Сьогодні виїжджаємо додому, але ще так багато треба встигнути.

Для хорошої прогулянки спершу побували у церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Отримавши благословення від отців, ліцеїсти впевнено продовжували рух.

Наступна зупинка – музей Володимира Івасюка. Почувши екскурсію, ми з радістю підспівували під звукозапис "Червона Рута", виконаним самим Володимиром.

chernivci4

 

Далі дорога повела нас до ратуші. Де рівно о 12:00 кожного дня професійно грає пісню "Марічка" трубач. Навіть дощ, що ось-ось почався, не став на заваді.

Під час вільного часу ми набралися сил, та готувалися до від'їзду. Для того, щоб трохи розімнутися та скоротити час, дівчата нашої групи виконали декілька танців. Бурними оплесками зустріли їх Чернівці, тепер ж вони знають Івано-Франківськ як танцювальне місто, а ФТЛ-лівців як жвавих, співочих, веселих людей.

Я вірю, що ця подорож запам'ятається всім надовго. А Чернівці знову відкриють свої двері у майбутньому.

Прес-служба ліцею:

Ровенко Ольга, Л-13,

Волковецький Станіслав, Л-13