Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Подорож до Києва

27-28 квітня група Л-12 разом з наставницею Ланіцою О.С. , вчителем англійської мови Кравчук Н.З. та вчителем математики Савчук О.Б. здійснила дводенну поїздку до столиці нашої Батьківщини міста Києва.

Своєю величчю та потужністю нас вразив вокзал, і саме звідси ми почали наше знайомство з містом. Місцем нашого проживання став Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді казкове місце з ботанічним садом,морем квітів та привітним персоналом.

Не гаючи жодної хвилини ми вирушили у Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка. У ньому,як ми дізнались, проживав з весни 1846 року до свого арешту5 квітня 1847 року наш патріот. Провулок, на якому розташований цей затишний дерев’яний будиночок XIX ст., називався колись “Козине болото”, а зараз з гордістю носить ім’я українського митця слова.

Ідучи з музею, ми і незчулися,як опинились під величезною павутиною каштанів. Хрещатик справжнісіньке серце Києва. Легендарний і сучасний, простий і багатоликий таким є обличчя нашого столичного міста.

Ми мали можливість слухати цікаві екскурсії не тільки у музеях, а й просто на вуличках Києва. Наша люба наставниця, Ланіца О.С., розповіла нам цікаві історії про два основних храми Києва: Михайлівський Золотоверхий собор і Софію Київську. Два собори дотепер дивляться один на одного.

kiev12 2Дуже швидко ми перемістились у Національний музей історії Українипровідний історичний музей України за кількістю і значенням своїх колекцій. У музеї історії нашої Батьківщини зберігаються етнографічні, археологічні, нумізматичні колекції, стародруки, твори живопису і скульптури та безліч інших історичних експонатів.

        Фонди музею нараховують понад 800 тисяч унікальних пам’яток історії та культури з найдавніших часів до сьогодення.

Будівля музею є пам’яткою архітектури. Цей чудовий музей подарував море нової інформації і вражень.

Наближався вечір і ніхто навіть не міг уявити, що чекає нас попереду. За допомогою безкраїх ліній швидкого метро ми за три хвилини опинилися біля могутнього Дніпра. Для нас був дуже неочікуваним подарунком наш пароплав, у який ми з швидкістю світла забігли, щоб зайняти найкращі місця.kiev12 3

Заходить сонце і створює такі неперевершені пейзажі, що захоплює дух. Зелене листя каштанів,мов ковдрою,накривало правий і лівий береги. З-під зеленої ковдри визирає статуя “Батьківщина-мати” , яка є справжнім символом України. Їі висота сягає 62 метрів, а висота Статуї Свободи у Нью-Йорку 46,05 метрів. Це величезний привід пишатись нашою державою.

Вдосталь намандрувавшись Дніпром, ми за допомогою фунікулеру піднялись на гору і відправились у наш готель, бо наскільки ми отримали задоволення від цього дня, настільки ми і втомились.

Наступний день почався дуже добре, адже ми вирушили на зарядку і ранкову пробіжку у дендропарку.

Добре розімнувшись і набравшись сил,ми вирушили у центр міста.Нас чекав Національний академічний драматичний театр ім.. Івана Франка на цікаву і дуже веселу виставу"Шельменко - денщик”.

Kiev12 1

Також ми відвідали гордість нашої країн Національний музей мистецтв Богдана і Варвари Ханенків. Наявність у музейній колекції надзвичайно вартісних і унікальних пам’яток мистецтва забезпечує музею славу далеко за межами країни. У цьому зачаровуючому музеї представлені оригінали картин і скульптур майже усього світу. Ми дуже раді, що відвідали цей музей і мали можливість доторкнутись душею до мистецтва.

Цей день промайнув дуже швидко і вже майже добіг кінця. Залишились лічені години до прибуття нашого потягу, що відвіз би нас додому і ми вирішили ще раз насолодитися красою Києва і знову попрямували до Майдану Незалежності. Там на алеї пам’яті Небесної Сотні ми віддали честь і подяку нашим воїнам груповою молитвою.

Ось такою була наша незабутня поїздка до міста історіїКиєва. Дякуємо нашій наставниці Ользі Стефанівні та вчителю Кравчук Наталії Зіновіївні за прекрасну можливість побачити і відчути Київ. Отож, любімо нашу Україну і пишаємося нею, бо миукраїнці.

Прес-служба ліцею:

Львівська Владислава, Л-12