Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Завершення року

        Відбулися урочисті збори з нагоди закінчення 2017 року та перегляд різдвяної постановки “Вертеп”

29 грудня 2017 року в актовій залі ІФНТУНГ відбулись урочисті збори, присвячені закінченню першого семестру. Зал був заповнений ліцеїстами та працівниками ліцею. Сам захід розпочався із привітальних слів директора ФТЛ Янишівського Мирослава Ярославовича. За традицією, свято розпочалось із звучанням Державного гімну України.

В своїй промові наш директор згадав про всі звершення ліцеїстів впродовж першого семестру в навчальній та громадсько-корисній роботі. Директор подякував усім ліцеїстам за участь в добродійній акції “Святий Миколай з Фізико-технічного”. Ще Мирослав Янишівський привітав ліцеїстів з наступаючим Новим роком і побажав натхнення та нових досягнень у ІІ семестрі.

На заході нагороджено ліцеїстів, які досягли найбільших успіхів у навчальній, громадській та спортивній роботі:

  • призерів 2-го етапу предметних олімпіад;
  • призерів обласного турніру юних фізиків;
  • призерів  всеукраїнських мовно-літературних конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка;
  • переможців ліцею першості з шахів та шашок;
  • переможців щорічного літературного конкурсу “Спогад про літо”.

Найкращим ліцеїстам вручено грамоти, степендії та подарунки за успіхи у навчанні, громадській діяльності, творчості.Нагороджені одержали грамоти ФТЛ та унікальні новорічні іграшки з написом «ФТЛ - 25».

Після завершення урочистої офіційної частини відбувся перегляд Різдвяної постановки “Вертеп” у виконанні драматичного гуртка ліцеїстів.

Виконавці головних ролей:

Цар – Худицький Олександр Л-11;

Цар – Коцюлим Іван Л-22;

Цар – Басараб Олег (вчитель біології);

Жид – Палюга Василь Л-11;

Жидівка – Мишак Мар’ян Л-22;

Селянка – Гуменюк Юлія Л-13;

Селянка – Гнатюк Діана Л-12;

Звіздар – Ровенко Ольга Л-13;

Пастух – Калин Марія Л-21;

Пастух – Арсенич Іванна Л-13;

Ірод – Гальчук Богдан Л-31;

Смерть – Палюга Катерина Л-21;

Чорт – Хімейчук Павло Л-22;

Ангел – Ровенко Ольга Л-13;

Ангел – Соловей Яна Л-13;

Воїн – Копей Назар Л-13;

Воїн – Курилюк Роман Л-13;

Архієрей –Сотніченко Тарас Л-22.

Також на заході ліцеїсти мали можливість отримати запрошення на Новорічний бал, що традиційно відбувається на початку Нового року.

На згадку про свято всі його учасники та гості одержали у подарунок збірник колядок та щедрівок “Вертеп–2018”, підготовлений та виданий у нашому ліцеї.

Яким був цей рік? Для всіх разом і для кожного окремо? Яким був цей рік в особливості для Вас? Скільки пояснювальних записок Ви написали? Скільки разів Ваш піджак був "в 3 аудиторії"? Скільки зошитів витратили на бескінечну кількість самостійних робіт? Скільки разів приходили додому і вибирали між черговою дозою незрозумілих книг і улюбленим серіалом? Скільки ночей не доспали, щоб написати всі лабораторні для Івана Васильовича? Напевно, за цей рік, і, зокрема, за цей навчальний семестр Ви багато разів робили те, чого не хотіли. Змушували себе відриватися від соціальних мереж і поїдання солодкого, бо треба тримати планку. Важко посперечатись з тим, що кожен в цьому році, в своє задоволення, дозволив собі крапельку ліні. Воно, мабуть, і добре, бо деколи треба покласти все на паузу. Але цей рік також змусив кожного з нас попрацювати. Першокурсники здавали вступні іспити, вливались в колектив, старались проявити себе. Другий курс – це напевно саме крапелька ліні в цьому році. Вони вже знають як живе ліцей, але ще не турбуються, що буде після нього. А третій курс — це білки, які бігають кожна в своєму колесі, бо зараз в них, як ніколи багато справ.

То яким був цей рік? Добрим чи поганим ? Успішним чи не надто? Напевно єдиної відповіді немає, кожен встиг побути в ньому трохи щасливим, а трохи нещасним. Але ж в цьому і фішка життя, що воно буває різним. Ти ніби приходиш і бачиш неймовірно довгу чергу до лавки з шаурмою біля нафти. Чекаєш, чекаєш, чекаєш, на вулиці починається дощ, тобі "холодно і голодно", але врешті решт ти отримуєш те, що хочеш. Так і в житті, іноді, щоб отримати бажане треба вистояти в довгій черзі. Ну от, 7 мільярдів людей пройшли ще одну чергу — "2017 рік",  отримали від неї щось своє, і тепер лавочка закрита.

Зараз почалась нова історія. Історія, в якій після канікул, в перший день навчання, ліцеїсти забуватимуться і писатимуть  на полях дату 22.01.2017, а потім переправлятимуть рік на n+1. Історія, де всіх чекають нові досягнення, нові люди, нові ідеї. Історія, де кожен стане трішки кращим, ніж в попередній. Творіть нові емоції, діліться щастям, і тоді я обіцяю Вам багато-багато посмішок в  Вашій новій історії.

Прес служба ліцею

Романюк Людмила Л-32