Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Андріївські вечорниці

У вівторок, 12 грудня, в ліцейній актовій залі відбулись традиційні «Андріївські вечорниці». Організатором свята є ліцейний осередок «Молода українка» на чолі з Куриндаш Наталією Олександрівною.

Вечорниці – це суміш вистави, танців, пісень та,власне, різноманітних гадань. Учасники мають змогу відчути себе у затишній, сільській хатинці, де щедра господиня ласкаво вітає та запрошує до столу. Саме ж свято розпочалось зі спільної пісні  «Розпустили кучері дівчата». Кожен столик мав власний пісенник і радо приєднувався до загального хору.

Основною частиною вечорниць були подарунки груп: хтось співав зажурних пісень, хтось розвеселяв гостей кумедними конкурсами, хтось занурився  у містичну атмосферу театру тіней. Особливістю проведеної події є те, що кожен взяв безпосередню участь у створенні її атмосфери.

Окрім індивідуальних групових виступів було традиційне кусання калити та добре знані всім варенички.

Як же чудово зануритись у стародавні українські традиції, відчути тісний зв'язок теперішнього й минулого, вдихнути дух предків… Нам так не вистачає розуміння справжньої дорогоцінності національних обрядів, бо вони – це характерна риса нашої ідентифікації.

Якщо вам не вдалось потрапити на «Андріївські вечорниці» цього року, дивіться, не пропустіть наступні! Адже вони залишать вам повний оберемок приємних вражень та спогадів.

Прес служба ліцею

Двояк Софія, Л-33