Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Екскурсія на ялинкову фабрику

Група Л-11, наставник Марія Остап’юк, побували на екскурсії в цеху ялинкових прикрас

В середу, 20 грудня, після занять та директорської контрольної з геометрії, група Л-11 з наставником Остап’юк Марією Василівною вирушила до цеху ялинкових прикрас хімзаводу. Коли ми прийшли, нас зустріла керівник відділу, з якою і пішли оглядати цех.

Спершу ми побували у приміщенні, де майстрині-склодуви із скляних трубок під тиском розпеченого вогню видувають скляні кульки. За цим дивним процесом було дуже цікаво спостерігати – за якусь мить із скляної трубки надували наче повітряні кульки, і всі вони були на перший погляд однаковісінькі за розміром. Дивина та й годі, але виходило у цих жіночок напрочуд майстерно! Після огляду першої робочої зали, ми пішли оглядати кімнату, де відбувається сам процес посріблення, що надає особливого новорічного блиску новорічній іграшці, а потім спостерігали за первинним фарбуванням.

Після цього ми вирушили до однієї, на наш погляд, найцікавішої кімнати. Місце, де чарівним рухом пензликів художниці розмальовують та розписують готові прикраси. Остання кімната, яку ми відвідали виявилась виставковим залом. Яких тільки новорічних іграшок ми тут не побачили: це і неймовірної краси пейзажі, і будівлі, і казкові герої, і тваринки та багато-багато інших чудернацьких малюнків. Це було просто захоплююче!

В кінці екскурсії ми подякували усім працівникам фабрики, отримали подаруночки у вигляді іменної (за проханням нашої наставниці) ялинкової прикраси і з посмішкою та приємними враженнями пішли до дому.

Учасники прес-служби ліцею,

ліцеїстки групи Л-11,

Сінітович Аліна,

Семкович Тетяна