Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Шашки 2017, дівчата

В період з 4 по 6 грудня у стінах нашого рідного фізико-технічного ліцею відбулась вже традиційна подія – турнір з шашок.

Ліцеїстки мали змогу випробувати свої сили у цій грі, проявити рівень логічного мислення, терплячість та навіть дрібку винахідливості. Ті, хто переконаний, що шашки це не важке заняття,помиляються.Тут переплітається ціла плеяда вдалих та не дуже обдуманих ходів, загадок та математичних розрахунків, містичності, долі, інтуїції.

Вже з самого початку змагання ти одягаєш на себе оберемок, шаль інтриги: напружено чекаєш вибору жеребкування, думаєш з ким зіткнешся за шашковим столом, кому дивитимешся в очі впродовж вирішальних ходів?

Буває, що ти – просто щасливиця, і твій суперник, на жаль, не зміг прийти, скласти компанію. Як результат – додаткове очко твоє. Приємна перемога! Видих, –  і мить відпочинку. Коли ж все-таки таймер ходів заводиться, ти сідаєш за гральну дошку, тиснеш руку супернику –розпочинається справжня гра. У повітрі витає атмосфера суперництва, активного мислення та нетлінне бажання перемоги. Стискаєш в кулак волю, акумулюєш енергію…Гра! Хід за ходом.

Після всіх ігор створюється рейтингова таблиця, визначається трійка лідерів. Цього року першість виборола ліцеїста групи Л-33 – Левко Ірина. Вітаємо переможницю гри!

Змагання з шашок – це лакмусовий папірець особистості для виявлення різнобічного розвитку.

Бажаємо усім віри в свої сили та нових звершень.

Прес служба ліцею

Двояк Софія Л-33