Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2017.12.13. Похід І курсу у Філармонію

            7 грудня 2017 року першокурсники ліцею відвідали Івано-Франківську обласну філармонію.

Останній місяць року завжди досить напружений, бо багато роботи, яку необхідно завершити, але водночас і святковий. У всіх передноворічний настрій, очікування чогось незвичайного, омріяних подарунків. Саме таким подарунком для нас, першокурсників, був концерт «Від класики до джазу».

7 грудня ми, разом з наставниками М. Остап’юк-Субичевою, О. Ланіцою, О.Савчук та педагогом-організатором О. Буднік уперше побували в обласній філармонії імені Ірини Маланюк. Зал зустрів нас привітно, приваблювала таємничість сцени, на якій урочисто вилаштувалися два саксофони та ударна установка. Ми з нетерпінням очікували початку, зручно вмостившись у кріслах. Зазвучали перші акорди. І ми всі разом поринули у світ музики. Ансамбль саксофоністів дивував нас своєю грою: звучали мелодії Й. Баха, В. Вавілова, С. Барбера, А. П’яццоли, Манчіні тощо.

Можливо, комусь може здатись, що це нудно – бувати на таких концертах, просто трата часу, але це зовсім не так. Разом з музикантами ми подорожували країнами Європи та Америки, долаючи століття. Спокійна класична музика та запальний джаз зачаровували своїм звучанням. А з яким захопленням ми слухали Ірину Ключовську! Незвичайним було те, що пані Ірина виконала соло у творі Йогана Баха. Здавалось, що таке неможливо… А це було неперевершено!

Уміло володіючи інструментами, ансамбль саксофоністів під орудою Мирослава Пасічняка, виконуючи твори, ніби сповільнив для нас, слухачів, час. Ми поринули в бурхливе море нот і звуків. Враження були неймовірні.

Коли концерт підходив до завершення, на сцену вийшов заслужений працівник культури України Олександр Мельник і привітав виконавців з майстерною грою. Ми дізналися, що пан Мельник був організатором і першим художнім керівником ансамблю.

Виступ закінчився бурхливими оплесками всього залу, глядачі ще довго не відпускали артистів, висловлюючи свою вдячність і захоплення.

Дякуємо музикантам за виступ і за те, що створили настрій не тільки на вечір, а також і на останні дні цього року.

Прес-служба ліцею

Волковецький Станіслав Л-13,

Курилюк Роман Л-13

Коментарі ліцеїстів групи Л-13

«Музика була красивою та надихала», вважає Софія Матіїшин.

«Я ніколи не задумувався, що духові інструменти так гарно звучать. Це дивовижно», - вигукнув Сорохтей Роман, а Юрій Іваник продовжив: «Враження неймовірні, я ніби перенісся у світ без проблем».

«Мені дуже сподобалось, а найбільше мені запам’ятався твір «Джазове попурі», оскільки ноти для нього написав мій тато Курилюк Микола», - із захопленням промовив Роман Курилюк.

«Це все було дуже гармонічно. Я вперше побував на такому концерті», - підсумував Остап Калапунь.