Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2017.12.06 Зустріч з офіцерами

         З нагоди святкування Дня Збройних сил України, в Івано-Франківському Фізико-технічному ліцеї пройшла зустріч з офіцерами.
 

Зараз, коли питання територіальної цілісності України є як ніколи актуальним, слід відокремити в ньому найголовніший пункт – збройні сили. З початком бойових дій на нашій території почалось формування армії. Шлях її утворення такий же непростий, як і становлення самостійної держави України. За мінімальні терміни держава мілітаризувалась, щоб протистояти країні агресору. Варто зазначити, що більша частина вояків на яких тримається лінія фронту є добровольцями, а не мобілізованими за повісткою. Слід віддати належне всім тим, хто обороняв чи обороняє кордони України, бо саме їхні безсонні ночі бережуть нас.

З нагоди святкування Дня Збройних сил України, в Івано-Франківському Фізико-технічному ліцеї пройшла зустріч з офіцерами. В актовому залі відбулось урочисте дійство, а саме: концерт і конференція з гостями.

В цей день стіни ліцею відвідали:

  • Підполковник Станецький Андрій Ігорович
  • Майор Романів Роман Євгенович
  • Майор, заступник командира авіаційної ескадрильї, Стефінів Василь Петрович
  • Лейтенант Кгаєвський Олег Валерійович
  • Старший лейтенант Куриндаш Руслан Юрійович

Дуже цікаво було послухати про особистий шлях кожного з них, про навчання, про юні роки, про створення сімї, і врешті решт про військовий досвід. Та, напевно, найважчим для офіцерів було розповідати про втрати яких вони зазнали на лінії вогню. В цьому є найбільший тягар захисника держави. Коли ти береш в руки зброю і стаєш плече в плече зі своїми однодумцями, є велика ймовірність, що після чергового обстрілу ви вже ніколи один одного не побачите.

Ці люди кладуть на терези своє особисте щастя, і віддають його задля безпеки інших. І коли можна було б знайти безліч причин, щоб залишитись вдома перед телевізором обговорюючи всі проблеми в державі, вони беруть і вирішують ці проблеми. Такі герої викликають тільки повагу, захоплення. Адже серед них наші батьки, друзі. Нашим  основним завданням є допомагати їм. Коли солдати захищають нас фізично, ми маємо рухати політику держави. Бо, щоб боротись з тарганами в домі, потрібно спочатку навести лад з тарганами в голові.

Для цього і відбуваються такі зустрічі. Для цього ми співаємо щоранку гімн України. Для цього в нас на стіні висить державний прапор. Для цього ми називаємо себе українцями.

Поки небо буде синім, а жито – жовтим, ми будемо любити свою державу.

 Прес служба ліцею

Романюк Людмила Л-32