Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Змагання з шахів

Завершилися змагання 23-ї першості Фізико-технічного ліцею з шахів. Шаховим королем ліцею став  ліцеїст Антон Безрукий / група Л-21/.

У період з 27 по 30 листопада 2017 р. проведено першість ліцею з шахів. Змагання обслуговувала суддівська колегія Івано-Франківського обласного шахово-шашкового клубу. Головними суддями змагань були: суддя національної категорії, директор шахово-шашкового клубу І.Кузенко та суддя першої категорії І. Поглід.

Учні  фізико-технічного ліцею завжди беруть участь  в інтелектуальних іграх, серед них є і гра в шахи. У змаганнях з шахів взяли участь 38 юнаків та 2 дівчини, а саме: 16 ліцеїстів першого курсу, 10 ліцеїстів другого курсу, 12 ліцеїстів третього курсу і дві представниці прекрасної статі: ліцеїстка групи Л-32 Юліана Відоцька та ліцеїстка групи Л-33 – Гук Анастасія.

Змагання проводилося у 7 турів, за швейцарською системою. Всього проведено 140 партій з шахів.

Переможцями змагань із шахів серед юнаків стали:

1 місце – Безрукий Антон  (гр. Л-21);

2 місце – Войтичук Орест  (гр. Л-22);

3 місце – Відоцька Юліана  ( гр. Л-32).

Цього року гра виявилась дуже напруженою і результат був неочікуваним. Ніхто не міг подумати, що королем шахів стане Безрукий Антон. Адже всі були переконані, що це буде минулий володар цього титулу – Войтичук Орест. Також ніхто не сподівався, що призове місце займе дівчина, а саме Юліана Відоцька.

Переможцю першості присвоюють почесний титул “Шаховий король ФТЛ”. Інші переможці нагороджуються почесними грамотами та цінними подарунками.

Посвята в “королі” та відзначення переможців буде проведено на урочистих зборах колективу, присвячених закінченню I семестру.

Незважаючи на усі труднощі, цей турнір приніс багато задоволення. Ми потратили багато свого дорогоцінного часу, але це було варте того. Під час цих змагань учасники дізнались багато нового – тому, що суддями були справжні професіонали. В усіх гравців був хороший настрій упродовж трьох днів. Він панував завдяки присутності організатора та вчителя фізичної культури Ольшанської Оксани Романівни. Якщо ви впевнені у своїх силах, то перевірте їх наступного року!!!

Прес-служба ліцею

Новаківський Станіслав Л-23