Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

ФТЛ Інформація про склад груп першого курсу.

 
            Набір 2020 р. ГРУПА Л-11
    Наставник Остап’юк Марія Василівна
 
1. Бойчук Володимир Русланович
2. Василик Олександр Романович
3. Веркалець Ольга Петрівна
4. Гавай Юрій Володимирович
5. Гайдич Святослав Ігорович
6. Галайко Олег Тарасович
7. Галунова Олександра Віталіївна
8. Горбачинський Влад Володимирович
9. Гуц Юлія Дмитрівна
10. Доскач Максим Романович
11. Дранчук Тетяна Василівна
12. Заверуха Юрій Ігорович
13. Заклінський Богдан Романович
14. Зікратий Остап Андрійович
15. Коваль Олександр Михайлович
16. Королик Вікторія Іванівна
17. Кривенко Андрій Олександрович
18. Кріцак Владислав Віталійович
19. Лисак Ольга Іванівна
20. Лучин Ірина Віталіївна
21. Матіщук Костянтин Юрійович
22. Олексюк Іван Васильович
23. Павчак Олег Михайлович
24. Романчук Богдан Святославович
25. Субичев Юрій Олексійович
26. Тимчій Максим Юрійович
27. Угринчук Віктор Андрійович
28. Федорович Мар'яна Юріївна
29. Фесенко Олег Андрійович
30. Шваюк Денис Іванович
31. Шкрумида Софія Олегівна
 
 
       Набір 2020 р. ГРУПА Л-12
Наставник Яворський Андрій Анатолійович
 
1. Арламовська Юлія Андріївна
2. Бабак Юрій Васильович
3. Байдюк Кіра Олександрівна
4. Бігун Андрій Богданович
5. Близнюк Микола Богданович
6. Бортей Кароліна Василівна
7. Гайдай Матвій Костянтинович
8. Гайдаш Вікторія Василівна
9. Греджук Володимир Васильович
10. Калин Василь Васильович
11. Камінський Андрій Петрович
12. Кваснюк Софія Русланівна
13. Квецко Михайло Іванович
14. Країло Леся Василівна
15. Курган Ігор Михайлович
16. Лесів Василь Васильович
17. Маковійчук Микола Юрійович
18. Михайленко Василина Василівна
19. Мороз Олег Васильович
20. Новаківська Ірина Яремівна
21. Начавило Артур Едуардович
22. Паламар Ростислав Васильович
23. Палійчук Анастасія Любомирівна
24. Панченко Артур Назарович
25. Попадин Тетяна Ярославівна
26. Рицар Артем Михайлович
27. Струсінський Олексан Володимирович
28. Телеп Юлія Миколаївна
29. Тихонюк Андрій Ярославович
30. Трак Владислав Васильович
31. Чорнолізький Дмитро Миколайович
32. Худецький Станіслав Васильович
 
        Набір 2020 р. ГРУПА Л-13
Наставник Савчук Оксана Богданівна

1. Балюк Микола Ярославович
2. Болехівський Волод Захарович
3. Василюк Роман Юрійович
4. Вінтоняк Любомир Петрович
5. Вітер Софія Романівна
6. Герега Ілля Віталійович
7. Денисюк Андрій Сергійович
8. Делянський Микола Миколайович
9. Джебко Юрій Олександрович
10. Долінська Оксана Миколаївна
11. Дорота Анна Володимирівна
12. Іванюк Юрій Олегович
13. Кільчицька Адріана Іванівна
14. Кобзар Святослав Валерійович
15. Король Тарас Ігорович
16. Курчик Лука Олександрович
17. Наритник Олег Андрійович
18. Никифорук Андрій Любомирович
19. Никифорук Юрій Любомирович
20. Нікітюк Андрій Вікторович
21. Пліщук Сергій Вікторович
22. Різник Назар Русланович
23. Семченко Олександр Юрійович
24. Сорук Ніна Андріївна
25. Сідак Валерія Володимирівна
26. Слободян Олександр Віталійович
27. Стрілецький Роман Юрійович
28. Толстенков Влад Сергійович
29. Тишко Владислава Андріївна
30. Федорченко Катер Віталіївна
31. Царук Олександр Васильович
32. Чернова Марта Володимирівна