Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2020. ФТЛ. Інформація про ліцеїстів пільгових категорій

 

                                               До уваги абітурієнтів та їхніх батьків.

             Враховуючи дистанційний характер цьогорічної реєстрації вступників, можливі

            неточності у представлених списках.  При виявлені таких неточностей, просимо

            телефонувати у приймальну комісію. Координати - на Сайті.

 

Інформація про ліцеїстів пільгових категорій

 

Список абітурієнтів,

які рекомендовані до зарахування без вступних екзаменів

 

Переможці та учасники обласних олімпіад,
перші місця районних (міських) олімпіад

Потік ЛМ /Ліцей-місто/

  1. Кривенко Андрій Олександрович                             Англ. мова    1 місце
  2. Кобзар Святослав Валерійович                                 Фізика           4 місце
 

Потік ЛО /Ліцей-область/

  1. Вінтоняк Любомир Петрович                                   Математика    2 місце
  2. Королик Вікторія Іванівна                                         Географія       2 місце
  3. Арламовська Юлія Андріївна                                   Хімія               4 місце
  4. Заклінський Богдан Михайлович                             Фізика             4 місце
  5. Павчак Олег Михайлович                                         Фізика             4 місце                        


Список абітурієнтів,

яким зараховується один екзамен з максимальним

результатом 40 балів

 

Призери /2-гі та 3-ті місця/  другого етапу олімпіад з базових предметів

/Районні та міські олімпіади/

 

Потік ЛМ /Ліцей-місто/

  1. Стрілецький Роман Юрійович                                  Фізика             2 місце
  2. Гайдич Святослав Ігорович                                       Фізика             3 місце
  3. Джебко Юрій Олександрович                                   Математика    3 місце
  4. Король Тарас Ігорович                                               Математика    3 місце
  5. Кривенко Андрій Олександрович                             Фізика             3 місце
  6. Лучин Ірина Віталіївна                                              Математика     3 місце
 

Потік ЛО /Ліцей-область/

  1. Байдюк Кіра Олександрівна                                      Математика     2 місце
  2. Сорун Ніна Андріївна                                                Математика     2 місце
  3. Шваюк Денис Іванович                                             Математика     2 місце
  4. Болехівський Володимир Захарович                        Математика     3 місце
  5. Калин Василь Васильович                                         Фізика             3 місце
  6. Худецький Станіслав Васильович                            Математика     3 місце


Список абітурієнтів,

які мають право на зарахування поза конкурсом

/При умові успішної здачі обох частин вступного випробування/

 

Потік ЛМ /Ліцей-місто/

  1. Іванюк Юрій Олегович                                              інвалід
  2. Сідак Валерія Володимирівна                                   дитина учасника АТО
  3. Федорченко Катерина Віталіївна                              інвалід
 

Потік ЛО /Ліцей-область/

  1. Василюк Роман Юрійович                                         інвалід
  2. Гавай Юрій Володимирович                                      інвалід
  3. Гайдаш Вікторія Василівна                                        дитина учасника АТО            
  4. Доскач Максим Романович                                        дитина учасника АТО
  5. Заверуха Юрій Ігорович                                             інвалід
  6. Іванюк Іванна Іванівна                                               дитина учасника АТО
  7. Струсінський Олександр Володимирович               дитина учасника АТО
 
 
 

Директор ФТЛ                                                            М.Янишівський

Секретар приймальної комісії                                   О.Буднік