Навігація

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2020. ФТЛ. Розклад вступних екзаменів

    
                                                 ДО ВІДОМА АБІТУРІЄНТІВ
   
    Вступні випробування у Фізико-технічний ліцей відбудуться
    27 червня 2020 р., субота.
 
    Місце проведення - головний корпус Івано-Франківського
    національного технічного університету нафти і газу.
     м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
     Лекційний блок, перший поверх, аудиторії № 01, № 02, № 03, № 04.
 
      Увага !!! Початок екзаменів для різних екзаменаційних груп є різним. 
 
     Екзаменаційна група № 1.      Місце проведення - ауд. № 01.   Початок  10-30 год.    Збір 10-00 год.
    Екзаменаційна група № 2.      Місце проведення - ауд. № 02.   Початок  11-00 год.     Збір 10-30 год
    Екзаменаційна група № 3.      Місце проведення - ауд. № 03.   Початок  11-30 год.     Збір 11-00 год
    Екзаменаційна група № 4       Місце проведення - ауд. № 04.   Початок  12-00 год.     Збір 11-30 год
 
        Екзаменаційна група № 1
            1. Аксьонова Софія
            2. Близнюк Микола
            3. Бойчук Володимир
            4. Бриндзей Марта
            5. Василик Олександр
            6. Веркалець Ольга
            7. Вітер Софія 
             8. Гайдай Матвій
             9. Гайдич Святослав
             10. Галайко Олег
             11. Горбачинський Владислав
             12. Горічок Максим
              13. Гринда Микола
              14. Гуц Юлія
              15. Делянський Микола
               16. Денисюк Андрій
               17. Джебко Юрій
               18. Долінська Оксана 
                19. Зікратий Остап
                20. Іванюк Юрій
                21. Калинюк Андрій
                22. Кедик Вікторія
                23. Кільчицька Адріана
                24. Король Тарас
                25. Кріцак Владислав
                26. Курган Ігор
                27. Лисак Ольга
                28. Лучин Ірина.
                29. Мороз Максим. 
 
              Екзаменаційна група № 2
                    1.  Андріїв Світлана
                    2. Бабак Юрій
                    3.  Байдюк Кіра
                    4. Балюк Микола
                    5. Бігун Андрій
                    6. Бігун Микола
                    7. Боєчко Арсен
                    8. Бойко Вікторія
                    9. Болехівський Володимир
                    10. Борсук Ангеліна
                    11. Бортей Кароліна
                    12. Василик Олег
                    13. Василюк Роман
                    14. Гавай Юрій
                    15. Гайдаш Вікторія
                    16. Никифорук Андрій
                    17. Никифорук Юрій
                    18.  Попович Владислав
                    19.  Різник Назар
                    20.  Семченко Олександр
                    21.  Сідак Валерія
                    22.  Стрілецький Роман
                    23.  Тимчій Максим
                    24.  Тихонюк Андрій
                    25.  Тишко Владислава
                    26.  Толстенков Владислав
                    27.  Федорович Мар'яна
                    28.  Федорченко Катерина
                    29.  Фесенко Олег
                    30.  Чернова Марта  
 
               Екзаменаційна група № 3
                     1. Галунова Олександра
                     2. Герега Ілля
                     3.  Горобець Владислав
                     4.  Грабовецький Максим
                     5.  Греджук Володимир
                     6.   Гуцинюк Іван
                     7.  Денищук Дмитро
                     8.  Дорота Анна
                      9. Доскач Максим
                     10. Дранчук Тетяна.
                      11. Заверуха Юрій
                      12. Заячук Дарина
                      13. Іванюк Іванна
                      14. Калин Василь
                      15. Камінський Андрій
                      16.  Кваснюк Софія
                      17.  Квецко Михайло
                      18.  Коваль Олександр
                      19. Країло Леся
                      20.  Курчик Лука
                      21.  Лесів Василь
                      22.  Луцький Станіслав
                      23.  Маковійчук Микола
                      24.  Максимів Людмила
                      25.  Матіщук Костянтин
                      26.  Мельник Ольга
                      27.  Михайленко Василина
                      28.  Морис Вікторія
                      29.  Мороз Віктор
                      30.  Мороз Олег
 
              Екзаменаційна група № 4
                      1. Наритник Олег Андрійович
                      2. Начавило Артур
                      3. Неміш Вероніка
                      4. Нікітюк Андрій
                      5.  Новаківська Ірина
                      6.  Олексюк Іван
                      7.  Оленчук Андрій
                      8.  Паламар Ростислав
                      9.  Палійчук Анастасія
                      10. Панченко Артур
                      11. Попадин Тетяна
                      12. Проців Марія
                      13. Пугач Михайло
                      14. Рицар Артем
                      15. Романчук Богдан
                      16. Синиця Вероніка
                      17. Слободян Олександр
                      18. Сорук Ніна
                      19. Струсінський Олександр
                      20. Субичев Юрій
                      21. Телеп Юлія
                      22. Трак Владислав
                      23. Угляр Софія
                      24. Угринчук Віктор
                      25.  Худецький Станіслав
                      26.  Царук Олександр
                      27.  Чорнолізький Дмитро
                      28.   Шваюк Денис
                      29.  Шкрумида Софія
 
                  Вступники у 10 клас
                        1.  Абрамчук Юрій
                        2.  Бойцан Вікторія
                        3.  Дохняк Андрій
                        4.  Пасічник Богдан
                        5.  Поступальська Галина
                        6.  Симотюк Назар
                        7.  Якібчук Максим. 
 
          Примітка. Вступники, які уже закінчили 9 клас здають вступні випробування разом
                               з основним потоком /у межаж програми 9-ти класів/. 
                              Однак, у зв'язку з відсутністю вакантних місць, їх зарахування можливе
                               тільки  у другій половині серпня.