2020 ФТЛ. Інформація про кількість поданих заяв. Реєстрація абітурієнтів завершена.

 

 

Інформація

про результати реєстрації вступників.

Реєстрація абітурієнтів завершена

 

 

Потік ЛМ /Ліцей – місто/

 

  1. Попович Владислав Вікторович              Івано-Франківськ
  2. Пасічник Богдан Романович                    Івано-Франківськ
  3. Кільчицька Адріана Іванівна                    Івано-Франківськ
  4. Гринда Микола Петрович                         Івано-Франківськ
  5. Семченко Олександр Юрійович              Івано-Франківськ
  6. Сідак Валерія Володимирівна                 Івано-Франківськ
  7. Різник Назар Русланович                         Івано-Франківськ
  8. Делянський Микола Миколайович           Івано-Франківськ
  9. Іванюк Юрій Олегович                              Івано-Франківськ
  10. Курган Ігор Михайлович                          Івано-Франківськ
  11. Горбачинський Владислав Волод.          Івано-Франківськ
  12. Тишко Владислава Андріївна                 Івано-Франківськ
  13. Мороз Максим Олександрович               Івано-Франківськ
  14. Аксьонова Софія Вадимівна                   Івано-Франківськ
  15. Гуц Юлія Дмитрівна                                 Івано-Франківськ
  16. Фесенко Олег                                           Івано-Франківськ
  17. Федорович Мар'яна                                 Івано-Франківськ
  18. Тихонюк Андрій                                        Івано-Франківськ
  19. Галайко Олег                                            Івано-Франківськ
  20. Гайдич Святослав                                    Івано-Франківськ
  21. Король Тарас                                            Івано-Франківськ
  22. Кобзар Святослав                                    Івано-Франківськ
  23. Чернова Марта                                         Івано-Франківськ
  24. Тимчій Максим                                          Івано-Франківськ
  25. Лучин Ірина                                               Івано-Франківськ
  26. Лисак Ольга                                              Івано-Франківськ
  27. Василик Олександр                                  Івано-Франківськ
  28. Кріцак Владислав                                     Івано-Франківськ 
  29. Никифорук Юрій                                       Івано-Франківськ
  30. Никифорук Андрій                                    Івано-Франківськ
  31. Денисюк Андрій                                        Івано-Франківськ
  32. Долінська Оксана                                     Івано-Франківськ
  33. Стрілецький Роман                                   Івано-Франківськ
  34. Толстенков Владислав                             Івано-Франківськ
  35. Близнюк Микола                                       Івано-Франківськ
  36. Зікратий Остап                                          Івано-Франківськ
  37. Федорченко Катерина                              Івано-Франківськ
  38. Гайдай Матвій                                           Івано-Франківськ
  39. Джебко Юрій                                             Івано-Франківськ
  40. Бойчук Володимир                                   Івано-Франківськ
  41. Горічок Максим                                         Івано-Франківськ
  42. Кривенко Андрій                                       Івано-Франківськ
  43. Вітер Софія                                               Івано-Франківськ
  44. Веркалець Ольга                                      Івано-Франківськ
  45. Кедик Вікторія                                            Івано-Франківськ
  46. Калинюк Андрій                                         Івано-Франківськ
  47. Дохняк Андрій                                           Івано-Франківськ
  
 

Потік ЛО /Ліцей-область/

 

  1. Абрамчук Юрій Михайлович                      Ясіня                            Закарпатська обл.
  2. Лесів Василь Васильович                          Угринів                         Тисменицький р-н
  3. Матіщук Констянтин Юрійович                  Сваричів                       Рожнятівський р-н
  4. Бігун Микола Петрович                               Загвіздя                       Тисменицький р-н
  5. Слободян Олександр Віталійович             Лисець                         Тисменицький р-н
  6. Рицар Артем Михайлович                          Старуня                        Богородчанський р-н
  7. Шкрумида Софія Олегівна                         Тисмениця                    Тисменицький р-н
  8. Василик Олег Степанович                          Нижня Липиця              Рогатинський р-н
  9. Бортей Кароліна Василівна                        Тулуків                          Снятинський р-н
  10. Мороз Олег Васильович                            Міжгір’я                         Богородчанський р-н
  11. Борсук Ангеліна Василівна                        Комарів                         Галицький р-н
  12. Гавай Юрій Володимирович                      Отинія                           Коломийський р-н
  13. Панченко Артур Назарович                       Стебник                        Львівська обл.
  14. Камінський Андрій Петрович                     Снятин                          Снятинський р-н
  15. Наритник Олег Андрійович                        Дем’янів                        Галицький р-н
  16. Грабовецький Максим Дмитрович            Устя                               Снятинський р-н
  17. Струсінський Олександр Володимир       Тисменичани                 Надвірнянський р-н
  18. Начавило Артур Едуардович                     Делятин                        Надвірнянський р-н
  19. Дорота Анна Володимирівна                     Вікторів                         Галицький р-н
  20. Максимів Людмила                                     Незвисько                     Городенківський р-н
  21. Кваснюк Софія                                            Отинія                           Коломийський р-н
  22. Королик Вікторія                                         Угринів                           Тисменицький р-н
  23. Романчук Богдан                                        Тисмениця                     Тисменицький р-н
  24. Байдюк Кіра                                                Тлумач                           Тлумацький р-н
  25. Новаківська Ірина                                       Отинія                            Коломийський р-н
  26. Горобець Владислав                                  Майдан                          Тисменицький р-н
  27. Курчик Лука                                                 Богородчани                  Богородчанський р-н
  28. Проців Марія                                               Колодіївка                      Тисменицький р-н
  29. Угринчук Віктор                                           Хом'яківка                      Тисменицький р-н
  30. Чорнолізький Дмитро                                 Чорнолізці                      Тисменицький р-н
  31. Доскач Максим                                           Підпечери                       Тисменицький р-н
  32. Луцький Станіслав                                     Боднарів                          Калуський р-н
  33. Болехівський Володимир                           Яремче                           Яремчанська міська рада
  34. Калин Василь                                             Чортовець                       Городенківський р-н
  35. Царук Олександр                                       Загвіздя                           Тисменицький р-н
  36. Мельник Ольга                                           Сливки                             Рожнятівський р-н 
  37. Попадин Тетяна                                         Тужилів                            Калуський р-н
  38. Герега Ілля                                                 Чукалівка                         Тисменицький р-н
  39. Михайленко                                                Надорожна                      Тлумацький р-н
  40. Дранчук Тетяна                                          Вовчківці                          Снятинський р-н
  41. Палійчук Анастасія                                    Калуш                               Калуський р-н
  42. Країло Леся                                                Перегінське                      Рожнятівський р-н     
  43. Худецький Станіслав                                 Молодків                          Надвірнянський р-н 
  44. Гайдаш Вікторія                                          Верхній Майдан              Надвірнянський р-н   
  45. Поступальська Галина                              Старий Угринів                 Калуський р-н 
  46. Морис Вікторія                                           Старий Угринів                 Калуський р-н
  47. Боєчко Володимир                                     Смодна                             Косівський р-н 
  48. Угляр Софія                                                Старий Косів                    Косівський р-н 
  49. Галунова Леся                                            Косів                                 Косівський р-н     
  50. Павчак Олег                                               Городенка                         Городенківський р-н 
  51. Денищук Дмитро                                        Берлоги                            Рожнятівський р-н       
  52. Бігун Андрій                                                Верхній Струтинь            Рожнятівський р-н
  53. Балюк Микола                                            Угринів                              Тисменицький р-н
  54. Вінтоняк Любомир                                      Яремче                             Яремчанська міська рада
  55. Заверуха Юрій                                            Угринів                             Тисменицький р-н 
  56. Неміш Вероніка                                          Городенка                         Городенківський р-н 
  57. Оленчук Андрій                                          Богородичин                     Коломийський р-н
  58. Коваль Олександр                                     Ланчин                              Надвірнянський р-н
  59. Бойцан Вікторія                                          Підвербці                          Тлумацький р-н      
  60. Пугач Михайло                                           Новоселиця                      Снятинський р-н
  61. Андріїв Світлана                                        Березівка                          Тисменицький р-н
  62. Нікітюк Андрій                                            Отинія                                Коломийський р-н
  63. Василюк Роман                                          Монастирчани                  Богородчанський р-н
  64. Греджук Володимир                                   Ворохта                             Яремчанський р-н
  65. Іванюк Іванна                                             Тростянець                        Снятинський р-н
  66. Маковійчук Микола                                    Грамотне                           Верховинський р-н
  67. Бойко Вікторія                                            Струпків                             Коломийський р-н
  68. Субичев Юрій                                             Зелена                               Надвірнянський р-н
  69. Мороз Віктор                                              Семенівка                          Городенківський р-н   
  70. Заклінський Богдан                                    Галич                                  Галицький р-н
  71. Квецко Михайло                                         Витвиця                             Долинський р-н
  72. Паламар Ростислав                                   Витвиця                             Долинський р-н
  73. Синиця Вероніка                                        Чукалівка                           Тисменицький р-н   
  74. Сорук Ніна                                                  Замагора                           Верховинський р-н     
  75. Арламовська Юлія                                     Узин                                   Тисменицький р-н   
  76. Бабак Юрій                                                 Водники                             Галицький р-н
  77. Трак Владислав                                         Горохолино                        Богородчанський р-н 
  78. Гуцинюк Іван                                               Кривопілля                        Верховинський р-н
  79. Шваюк Денис                                              Гвізд                                   Надвірнянський р-н 
  80. Заячук Дарина                                            Стопчатів                           Косівський р-н   
  81. Якібчук Максим                                           Коломия                            Коломийський р-н
  82. Бриндзей Марта                                         Вовчинець                         Івано-Франківська м.р. 
  83. Олексюк Іван                                              Бабин                                 Косівський р-н
  84. Симотюк Назар                                          Трофанівка                        Снятинський р-н     
  85. Телеп Юлія                                                 Олеша                                Тлумацький р-н