Навігація

Останні коментарі

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

2020 ФТЛ. Інформація про кількість поданих заяв. Реєстрація абітурієнтів завершена.

 

 

Інформація

про результати реєстрації вступників.

Реєстрація абітурієнтів завершена

 

 

Потік ЛМ /Ліцей – місто/

 

  1. Попович Владислав Вікторович              Івано-Франківськ
  2. Пасічник Богдан Романович                    Івано-Франківськ
  3. Кільчицька Адріана Іванівна                    Івано-Франківськ
  4. Гринда Микола Петрович                         Івано-Франківськ
  5. Семченко Олександр Юрійович              Івано-Франківськ
  6. Сідак Валерія Володимирівна                 Івано-Франківськ
  7. Різник Назар Русланович                         Івано-Франківськ
  8. Делянський Микола Миколайович           Івано-Франківськ
  9. Іванюк Юрій Олегович                              Івано-Франківськ
  10. Курган Ігор Михайлович                          Івано-Франківськ
  11. Горбачинський Владислав Волод.          Івано-Франківськ
  12. Тишко Владислава Андріївна                 Івано-Франківськ
  13. Мороз Максим Олександрович               Івано-Франківськ
  14. Аксьонова Софія Вадимівна                   Івано-Франківськ
  15. Гуц Юлія Дмитрівна                                 Івано-Франківськ
  16. Фесенко Олег                                           Івано-Франківськ
  17. Федорович Мар'яна                                 Івано-Франківськ
  18. Тихонюк Андрій                                        Івано-Франківськ
  19. Галайко Олег                                            Івано-Франківськ
  20. Гайдич Святослав                                    Івано-Франківськ
  21. Король Тарас                                            Івано-Франківськ
  22. Кобзар Святослав                                    Івано-Франківськ
  23. Чернова Марта                                         Івано-Франківськ
  24. Тимчій Максим                                          Івано-Франківськ
  25. Лучин Ірина                                               Івано-Франківськ
  26. Лисак Ольга                                              Івано-Франківськ
  27. Василик Олександр                                  Івано-Франківськ
  28. Кріцак Владислав                                     Івано-Франківськ 
  29. Никифорук Юрій                                       Івано-Франківськ
  30. Никифорук Андрій                                    Івано-Франківськ
  31. Денисюк Андрій                                        Івано-Франківськ
  32. Долінська Оксана                                     Івано-Франківськ
  33. Стрілецький Роман                                   Івано-Франківськ
  34. Толстенков Владислав                             Івано-Франківськ
  35. Близнюк Микола                                       Івано-Франківськ
  36. Зікратий Остап                                          Івано-Франківськ
  37. Федорченко Катерина                              Івано-Франківськ
  38. Гайдай Матвій                                           Івано-Франківськ
  39. Джебко Юрій                                             Івано-Франківськ
  40. Бойчук Володимир                                   Івано-Франківськ
  41. Горічок Максим                                         Івано-Франківськ
  42. Кривенко Андрій                                       Івано-Франківськ
  43. Вітер Софія                                               Івано-Франківськ
  44. Веркалець Ольга                                      Івано-Франківськ
  45. Кедик Вікторія                                            Івано-Франківськ
  46. Калинюк Андрій                                         Івано-Франківськ
  47. Дохняк Андрій                                           Івано-Франківськ
  
 

Потік ЛО /Ліцей-область/

 

  1. Абрамчук Юрій Михайлович                      Ясіня                            Закарпатська обл.
  2. Лесів Василь Васильович                          Угринів                         Тисменицький р-н
  3. Матіщук Констянтин Юрійович                  Сваричів                       Рожнятівський р-н
  4. Бігун Микола Петрович                               Загвіздя                       Тисменицький р-н
  5. Слободян Олександр Віталійович             Лисець                         Тисменицький р-н
  6. Рицар Артем Михайлович                          Старуня                        Богородчанський р-н
  7. Шкрумида Софія Олегівна                         Тисмениця                    Тисменицький р-н
  8. Василик Олег Степанович                          Нижня Липиця              Рогатинський р-н
  9. Бортей Кароліна Василівна                        Тулуків                          Снятинський р-н
  10. Мороз Олег Васильович                            Міжгір’я                         Богородчанський р-н
  11. Борсук Ангеліна Василівна                        Комарів                         Галицький р-н
  12. Гавай Юрій Володимирович                      Отинія                           Коломийський р-н
  13. Панченко Артур Назарович                       Стебник                        Львівська обл.
  14. Камінський Андрій Петрович                     Снятин                          Снятинський р-н
  15. Наритник Олег Андрійович                        Дем’янів                        Галицький р-н
  16. Грабовецький Максим Дмитрович            Устя                               Снятинський р-н
  17. Струсінський Олександр Володимир       Тисменичани                 Надвірнянський р-н
  18. Начавило Артур Едуардович                     Делятин                        Надвірнянський р-н
  19. Дорота Анна Володимирівна                     Вікторів                         Галицький р-н
  20. Максимів Людмила                                     Незвисько                     Городенківський р-н
  21. Кваснюк Софія                                            Отинія                           Коломийський р-н
  22. Королик Вікторія                                         Угринів                           Тисменицький р-н
  23. Романчук Богдан                                        Тисмениця                     Тисменицький р-н
  24. Байдюк Кіра                                                Тлумач                           Тлумацький р-н
  25. Новаківська Ірина                                       Отинія                            Коломийський р-н
  26. Горобець Владислав                                  Майдан                          Тисменицький р-н
  27. Курчик Лука                                                 Богородчани                  Богородчанський р-н
  28. Проців Марія                                               Колодіївка                      Тисменицький р-н
  29. Угринчук Віктор                                           Хом'яківка                      Тисменицький р-н
  30. Чорнолізький Дмитро                                 Чорнолізці                      Тисменицький р-н
  31. Доскач Максим                                           Підпечери                       Тисменицький р-н
  32. Луцький Станіслав                                     Боднарів                          Калуський р-н
  33. Болехівський Володимир                           Яремче                           Яремчанська міська рада
  34. Калин Василь                                             Чортовець                       Городенківський р-н
  35. Царук Олександр                                       Загвіздя                           Тисменицький р-н
  36. Мельник Ольга                                           Сливки                             Рожнятівський р-н 
  37. Попадин Тетяна                                         Тужилів                            Калуський р-н
  38. Герега Ілля                                                 Чукалівка                         Тисменицький р-н
  39. Михайленко                                                Надорожна                      Тлумацький р-н
  40. Дранчук Тетяна                                          Вовчківці                          Снятинський р-н
  41. Палійчук Анастасія                                    Калуш                               Калуський р-н
  42. Країло Леся                                                Перегінське                      Рожнятівський р-н     
  43. Худецький Станіслав                                 Молодків                          Надвірнянський р-н 
  44. Гайдаш Вікторія                                          Верхній Майдан              Надвірнянський р-н   
  45. Поступальська Галина                              Старий Угринів                 Калуський р-н 
  46. Морис Вікторія                                           Старий Угринів                 Калуський р-н
  47. Боєчко Володимир                                     Смодна                             Косівський р-н 
  48. Угляр Софія                                                Старий Косів                    Косівський р-н 
  49. Галунова Леся                                            Косів                                 Косівський р-н     
  50. Павчак Олег                                               Городенка                         Городенківський р-н 
  51. Денищук Дмитро                                        Берлоги                            Рожнятівський р-н       
  52. Бігун Андрій                                                Верхній Струтинь            Рожнятівський р-н
  53. Балюк Микола                                            Угринів                              Тисменицький р-н
  54. Вінтоняк Любомир                                      Яремче                             Яремчанська міська рада
  55. Заверуха Юрій                                            Угринів                             Тисменицький р-н 
  56. Неміш Вероніка                                          Городенка                         Городенківський р-н 
  57. Оленчук Андрій                                          Богородичин                     Коломийський р-н
  58. Коваль Олександр                                     Ланчин                              Надвірнянський р-н
  59. Бойцан Вікторія                                          Підвербці                          Тлумацький р-н      
  60. Пугач Михайло                                           Новоселиця                      Снятинський р-н
  61. Андріїв Світлана                                        Березівка                          Тисменицький р-н
  62. Нікітюк Андрій                                            Отинія                                Коломийський р-н
  63. Василюк Роман                                          Монастирчани                  Богородчанський р-н
  64. Греджук Володимир                                   Ворохта                             Яремчанський р-н
  65. Іванюк Іванна                                             Тростянець                        Снятинський р-н
  66. Маковійчук Микола                                    Грамотне                           Верховинський р-н
  67. Бойко Вікторія                                            Струпків                             Коломийський р-н
  68. Субичев Юрій                                             Зелена                               Надвірнянський р-н
  69. Мороз Віктор                                              Семенівка                          Городенківський р-н   
  70. Заклінський Богдан                                    Галич                                  Галицький р-н
  71. Квецко Михайло                                         Витвиця                             Долинський р-н
  72. Паламар Ростислав                                   Витвиця                             Долинський р-н
  73. Синиця Вероніка                                        Чукалівка                           Тисменицький р-н   
  74. Сорук Ніна                                                  Замагора                           Верховинський р-н     
  75. Арламовська Юлія                                     Узин                                   Тисменицький р-н   
  76. Бабак Юрій                                                 Водники                             Галицький р-н
  77. Трак Владислав                                         Горохолино                        Богородчанський р-н 
  78. Гуцинюк Іван                                               Кривопілля                        Верховинський р-н
  79. Шваюк Денис                                              Гвізд                                   Надвірнянський р-н 
  80. Заячук Дарина                                            Стопчатів                           Косівський р-н   
  81. Якібчук Максим                                           Коломия                            Коломийський р-н
  82. Бриндзей Марта                                         Вовчинець                         Івано-Франківська м.р. 
  83. Олексюк Іван                                              Бабин                                 Косівський р-н
  84. Симотюк Назар                                          Трофанівка                        Снятинський р-н     
  85. Телеп Юлія                                                 Олеша                                Тлумацький р-н