Навігація

Останні коментарі

Календар ФТЛ

Програвач


PopUp MP3 Player (New Window)
Hosting CityHost

Олімпіадні завдання 1 етап

Олімпіадні задачі /1/

Задача 1. Подарунок(20балів) Наталя дуже захоплюється квітникарством. Особливо розведенням кімнатних рослин. Незабаром різдвяні свята, і дівчинка вирішила зробити подругам подарунки – горщечки з пуансетією, яку ще називають «Віфлеємською зіркою». Вона пересадила рослинки у круглі подарункові горщики, радіусом R. Якою буде сторона квадратної коробки, куди можна буде запакувати один подарунок?

Задача 2. Створення затишку (35 балів) Хлопчики вирішили купити килими для своєї кімнати у гуртожитку. Їхня кімната – прямокутна, розміри – цілі числа a та b. Коли хлопці запитали в магазині, які розміри квадратних килимів, що були у продажі, то продавець назвав їм ціле число c. Яку кількість килимів необхідно придбати товаришам, щоб накрити максимальну площу кімнати? Килими не можна накладати та підгортати. Визначте також, яка площа кімнати буде не накритою килимами.

Задача 3. Продукція (45 балів) У фрезерних майстернях трьох однопрофільних училищ нашого міста (6,9,15) випускається в заданих кількостях така продукція: лещата, кувалди та молотки. Визначте в якому з училищ, та якої саме продукції випускається найбільше. Вхідний файл prod.dat містить інформацію про: училища і=1,2,3; продукція j = 1,2,3. У вихідному файлі prod.sol вкажіть якої саме продукції j та в якому саме училищі і випускається найбільше.

Ви не маєте права лишати повідомлення